הבורר עונה 4 פרק 12 אחרון לצפייה ישירה | הבורר עונה 4 פרק 12 אחרון צפייה ישירה | הבורר עונה 4 פרק 12 אחרון | סדרות לצפייה ישירה

    הבורר 4

    הבורר עונה 4

עונה 4 לצפייה ישירה:

הבורר הבורר עונה 4 פרק 12 אחרון

 
צפיות: 12195
דירוג: 5/5

תגיות

תקציר הסרט

בפרק החדש והאחרון של הבורר עונה 4 פרק 12 אחרון לצפייה ישירה, ברוך מתחיל להפנים שהשיטות של נדב עובדות ושלסחוט אנשי צווארון לבן על סכסוכים כספיים משתלם הרבה יותר מלסחוט עבריינים, הם הולכים אחריו בשיטה החדשה והגורפת וממשיכים בצעד גדול יותר פעם עם סכומים הרבה יותר רציניים. הבורר עונה 4 פרק 12 אחרון לצפייה ישירה ממשיך כשנדב נלחם עם עצמו מצפונית האם עליו לצלצל לעמליה ולגלות את האמת פעם אחת ולתמיד על חייו ואביו הביולוגי או שמא להמשיך ולחיות אולי בשקר, הוא חושש שבמידה וידע את האמת התנהגותו תהיה שונה והפחד יורגש עליו, דבר אשר עלול באופן מובהק לסכן את חייו.

הבורר עונה 4 לצפייה ישירה

הבורר עונה 4 לצפייה ישירה היא סדרת טלוויזיה ישראלית, המשלבת דרמת פשע ודרמה משפחתית. הסדרה מגוללת את סיפורו של נדב פלדמן, עובד סוציאלי צעיר, המגלה כי הוא מאומץ ומוצא עצמו בנבכי משפחתו של אביו הביולוגי, ברוך אסולין, מראשי הפשע המאורגן בישראל, המכונה "הבורר", עקב פעילותו כבורר בסכסוכי העולם התחתון. הבורר היא אחת מסדרות הטלוויזיה הפופולריות ביותר בשנים האחרונות בישראל. הסדרה מתמקדת, בשילוב בין הדרמטי למותח, בעימות שבין החברה בכללה לנורמות של עולם הפשע, ובמיוחד בנורמות ובקודי ההתנהגות של העולם התחתון. בין השאר מבליטה הסדרה, באופן סאטירי, את הניגוד שבין אופני התנהגות מסוימים של חלק מגיבורי הסדרה (כמו הפגנת אדיקות דתית) ואופני התנהגות אחרים (כמו הזלזול המופגן בחיי אדם).